CoD Warzone - bunkry: jak otworzyć

Nowe bunkry, sezon 3.

Trzeci sezon Call of Duty Warzone zmienił nieco mapę - w paru miejsach nawet zupełnie podmieniono lokacje. Bunkry pozostały jednak nietknięte, ponieważ w końcu nawet na poprzedniej mapie były już obiektami liczącymi kilkadziesiąt lat. Akcja w nowym sezonie przeniosła się tylko do czasów zimnej wojny.

Wszystkie bunkry znajdują się więc dokładnie tam, gdzie pamiętamy z poprzedniego sezonu i starej wersji mapy. Na wszelki wypadek umieszczamy poniżej dokładne oznaczenie położenia wszystkich bunkrów.

Wystarczy podejść do oznaczonego miejsca, a trafimy na wielkie, ciężkie wrota.

bunkrymapa

W bunkrach w przeszłości można było znaleźć cenne przedmioty - wyjątkowo dobrą i potężną broń o statusie legendarnym, z wieloma dodatkami i akcesoriami pomocnymi w walce.

Jak otworzyć bunkier

Bardzo ważną informacją jest to, że wszystkie bunkry w Warzone są obecnie zamknięte. Deweloperzy nie umieścili jeszcze w grze żadnego sposobu na ich otworzenie.

Prawdopodobnie w ciągu najbliższych tygodni - od startu sezonu 3 - w ramach aktualizacji wprowadzone zostaną wskazówki, klucze czy też kody. Wtedy zaktualizujemy tę stronę, by podać Wam wszelkie możliwe sposoby otworzenia bunkrów.

Twórcy sugerują, że z bunkrami wiążą się pewne „niespodzianki”. Cokolwiek to znaczy, dowiemy się zapewne niedługo.

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: CoD Warzone - nowa mapa Werdańsk 1984: lokacje i nowości

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami