Tak wygląda nowa mapa Call of Duty Warzone

Werdańsk w wersji z lat 80. był przez chwilę dostępny.

  • Fani Warzone przez chwilę mogli zagrać na nowej mapie
  • Odmieniony Werdańsk ukazał się przedwcześnie i twórcy szybko zablokowali mapę
  • W sieci znalazły się nagrania z nowymi lokacjami

Nowa wersja mapy Call of Duty Warzone nie jest jeszcze oficjalnie dostępna, ale dziś nad ranem części graczy udało się zagrać w Werdańsku przeniesionym do lat 80. Youtuberzy nie omieszkali oczywiście zarejestrować rozgrywki i podzielić się nią w sieci.

Nowa mapa była dostępna w prywatnych meczach, ale twórcy zablokowali ją, gdy zorientowali się, że ukazała się zbyt wcześnie. Poniżej jedno z nagrań prezentujących odmieniony Werdańsk.

Zgodnie z fabułą Warzone, rozgrywki na nowej mapie to „wspomnienia przeszłości”, co tłumaczy, dlaczego wszyscy operatorzy „przenieśli się w czasie”. Nazwa misji to teraz Operation: Subversion, a gracze trafiają na arenę, lecąc śmigłowcami.

Mapa wydaje się jaśniejsza i bardziej wypełniona zielenią. Większość budynków ma stosunkowo świeżą warstwę farby, a część lokacji mocno zmieniono, by współgrały z latami 80. Stadion jest dopiero w budowie, duże różnice widać też w lokacji Dam (zaporze), w której teraz znajdziemy akwedukt.

Do Werdańska dodano też kopalnię soli czy The Array - wielką konstrukcję, na którą można się wdrapać, by mieć pogląd na okolicę i dogodną pozycję snajperską. Gułag wzorowany jest zaś na Standoff, mapie z Call of Duty: Black Ops 2.

Nie wiadomo, kiedy mapa oficjalnie ukaże się w grze. Activision poinformowało już jednak, że dzisiaj o 21:00 odbędzie się kontynuacja eventu rozpoczynającego 3. sezon, a więc „Zniszczenie Werdańska - cz. 2.”

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami