Mapa CoD Warzone zniszczona. W Werdańsk uderzyła atomówka

Nie obyło się bez problemów.

  • Werdańsk jest aktualnie niedostępny
  • To wynik wybuchu bomby atomowej, która uderzyła w mapę
  • Event sprawił problemy serwerom gry

Zgodnie z zapowiedzią, wczoraj w nocy odbył się event wprowadzający do 3. sezonu Call of Duty Warzone. Gracze mogli na własne oczy zobaczyć, jak bomba atomowa trafia w Werdańsk, by uporać się z napierającymi na operatorów hordami zombie.

W trakcie pierwszej fazy eventu, rozpoczętej ok. godziny 21:00, na playliście rozgrywek Warzone pojawiło się „Zniszczenie Werdańska - cz. 1.”. Był to nietypowy mecz dla nieco mniejszej liczby graczy, w którym polegli operatorzy zamieniali się w zombie i mieli za zadanie eliminować pozostałych ludzi.

Nieumarli stopniowo spychali żyjących w stronę lokacji o nazwie Dam (tamy). Oprócz zwykłych broni, ocaleńcy mogli jeszcze korzystać ze zrzucanych z helikopterów Kolosów, a więc zestawów z ciężkim wyposażeniem i tzw. minigunem. Przez radio słychać było rozmowy operatorów z centralą, a także przebijające się głosy zombie.

Każda rozgrywka kończyła się wyświetleniem krótkiego filmu, obrazującego bombę atomową uderzającą w Werdańsk.

Zainteresowanie eventem było na tyle duże, że sprawiło kłopot serwerom Activision. Dołączenie do meczu było utrudnione, ale w większości przypadków wystarczyło wyłączyć grę i włączyć ją ponownie - choć czasami kilka razy.

„Zniszczenie Werdańska - cz. 1” było dostępne dość krótko. Aktualnie w Warzone w ogóle nie można zagrać w klasyczne battle royale, a na miejscu standardowej rozgrywki znajdziemy licznik, który wskazuje godz. 21:00. Najprawdopodobniej wtedy będzie już dostępna nowa mapa Werdańska, osadzona w latach 80., choć „cz. 1.” w nazwie wspomnianego trybu sugeruje, że przed wprowadzeniem odmienionych lokacji mogą pojawić się kolejne części.

werdansk_zniszczony_1
Nie ma już Werdańska

Do tego czasu wciąż można się bawić w Warzone, ale tylko w niestandardowym trybie na mniejszej mapie Wyspa Odrodzenia.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami