Cyberpunk 2077 - Pistolet niepowtarzalny: Skippy

Inteligentna broń Smart.

Pistolet niepowtarzalny to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, które bardzo łatwo możesz przegapić, a w ramach którego zdobędziesz niezwykle ciekawą broń. By móc się go podjąć musisz wcześniej ukończyć misję główną Wielki sen.

Udaj się do dzielnicy Vista del Rey (1) - na południe od punktu kontrolnego College ST - gdzie znajdziesz boczną uliczkę (2) zagrodzoną pudłami. Przeskocz przez nie na drugą stronę, gdzie znajdziesz zwłoki mężczyzny, a przy nich unikatową broń - Skippy.

599_cyberpunk_2077_pistolet_niepowtarzalny_skippy

Skippy to inteligentny, gadający pistolet. Jest to broń typu Smart, co oznacza, że automatycznie namierza wrogów. Co więcej, jego moc skaluje się wraz z poziomem twojej postaci - przez co pozostaje użyteczny przez całą rozgrywkę. Możesz zostawić broń dla siebie bądź oddać ją prawowitemu właścicielowi - co wyjaśniamy szczegółowo na stronie Skippy, gadający pistolet: jak zdobyć.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Ciemna alejka: Nigel Hamilton

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami