Assassin's Creed Valhalla - trofea ujawniają szczegóły o DLC z druidami

Mityczny wąż i nowa broń.

  • Dodatek Gniew Druidów nawiąże do legendy o świętym Patryku oraz mitu o Deirdre
  • Pojawią się nowe wyzwania, pancerze i broń

Youtuber JorRaptor wszedł w posiadanie listy trofeów do Gniewu Druidów, czyli pierwszego dużego dodatku fabularnego do Assassin's Creed Valhalla. Zestawienie ujawnia nowe szczegóły o rozszerzeniu.

Jedno z wyzwań zakłada wyeliminowanie „jedynego węża w Irlandii”. Nazwa osiągnięcia wskazuje, że nawiązuje do mitu o świętym Patryku, który zasłynął wygnaniem wszystkich wspomnianych gadów z wyspy.

Według legendy, ostatni był najbardziej upartym - niewykluczone, że w DLC będzie pełnił funkcję bossa, choć nie wiadomo, czy zmierzymy się ze stworem, czy człowiekiem.

Inne trofeum zdobędziemy, kiedy wyposażymy postać w dwuręczny sierp. Ponadto wzmianka o tajemniczych próbach Morrigan i odłamkach bursztynu, które zbierzemy dla znanej z legend Deirdre. W planach również co najmniej dziesięć królewskich zadań do zrealizowania.

Osiągnięcia sugerują, że podczas przygody zgromadzimy elementy pancerza czempiona Dublinu, a także zwiedzimy samo miasto, którego sławę będziemy mogli zwiększyć. Jest też wyzwanie, polegające na ukończeniu aktywności we wszystkich regionach Irlandii.

Gniew Druidów ukaże się 13 maja. Dodatek kupimy osobno, ale dostęp do rozszerzenia uzyskają również nabywcy Season Passa lub Assassin's Creed Valhalla w edycji Gold.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami