Test Drive Unlimited Solar Crown nadjeżdża na PC i konsole - jest pierwszy zwiastun

Powrót znanej serii wyścigowej.

Firma Nacon opublikowała pierwszy zwiastun Test Drive Unlimited Solar Crown, czyli pierwszej od dawna odsłony uznanej serii wyścigowej.

Potwierdzono również platformy docelowe - produkcja powstaje z myślą o PC oraz konsolach PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One. Nadal nie ujawniono jednak daty premiery projektu, za który odpowiada studio KT Racing.

Zaprezentowany zwiastun nie przedstawia żadnych fragmentów rozgrywki - materiał w całości składa się z animacji CGI. Wideo prezentuje przygotowania do przykładowego wyścigu dwóch aut: Range Rovera i Aston Martina.

Akcję osadzono na nieujawnionej jeszcze luksusowej wyspie, odtworzonej podobno w skali 1:1, a gracze wezmą udział w tytułowych zmaganiach Solar Crown. W planach opcje personalizacji wozów oraz elementy związane z modą i lifestylem.

Autorzy - wśród których jest współtwórca dwóch poprzednich części cyklu, Alain Jarniou - zapewniają, że produkcja zachowa DNA serii Test Drive Unlimited. Deweloperzy obiecują, że więcej informacji o grze ujawnią w lipcu bieżącego roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami