Imponująca statuetka Lary Croft kosztuje ponad 5,5 tys. złotych

Na 25-lecie serii.

Firma Weta Workshop przygotowała okolicznościową statuetkę Lary Croft, na 25. rocznicę powstania serii ze słynną archeolog. Produkt wyceniono na 1499 dolarów, czyli ponad 5690 złotych.

Studio z Nowej Zelandii zasłynęło między innymi dzięki pracom nad „Władcą Pierścieni” i „King Kongiem”. Projekt poświęcony bohaterce gier wideo nosi nazwę Lara Croft: The Lost Valley i jest jeszcze prototypem.

lara
lara2

„Wybrany projekt przedstawia scenę z poziomu Lost Valley, a więc z jeden z najczęściej wspominanych poziomów w historii gier wideo, ze względu na T-Rexa i Raptory” - wyjaśnia Richard Taylor, jeden z założycieli Weta Workshop.

Zamówienia przedpremierowe są już dostępne i potrwają do 3 maja, choć wysyłkę zaplanowano dopiero na październik - właśnie wtedy wypada rocznica debiutu cyklu. Statuetkę przygotowano w skali 1:4, z „wysokiej jakości polimeru” o nazwie Polystone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami