Drugi sezon Wiedźmina zadebiutuje pod koniec 2021 roku

Ujawniono przybliżoną datę premiery.

Przedstawiciele Netflixa ujawnili przybliżoną datę premiery drugiego sezonu drugiego sezonu „Wiedźmina” - serial ukaże się w czwartym kwartale 2021 roku.

Informację o terminie debiutu przekazał jeden z szefów platformy - Ted Sarandos - w trakcie telekonferencji, która towarzyszyła publikacji najnowszych wyników finansowych firmy.

- W pierwszej połowie roku wiele projektów, które liczyliśmy, że ukażą się wcześniej, zostało przesuniętych z powodów opóźnień w post produkcji i wywołanych przez COVID problemów w pracach [na planach - dop. red.] - tłumaczy menedżer.

- Myślę, że w drugiej połowie roku wrócimy do bardziej stabilnego harmonogramu wydawniczego. W czwartym kwartale na pewno będziemy mieć kolejne sezony naszych najpopularniejszych seriali, w tym „Wiedźmina”, „Ty” i „Cobra Kai” - dodaje Sarandos.

Menedżer nie przedstawił jednak dokładniejszej daty premiery, więc nie wiadomo, kiedy kontynuacja przygód Geralta z Rivii mogłaby ostatecznie zadebiutować. Pierwsze odcinki produkcji pojawiły się w miesiącu grudniu, więc niewykluczone, że kolejne ukażą się w podobnym okresie.

Niedawno zakończono prace na planie drugiego sezonu „Wiedźmina”. W nowych odcinkach zobaczymy takie postacie, jak szpieg Dijkstra, kapłanka Nenneke oraz czarodziejka Philippa Eilhart. Oczywiście w roli Białego Wilka powróci Henry Cavill.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami