Darmowe gry na konsolach Xbox od dzisiaj bez abonamentu Xbox Live Gold

Zniesiono ograniczenie.

  • Gry Free to Play na platformach Xbox nie wymagają już Xbox Live Gold
  • Jest opcja anulowania abonamentu i uzyskania zwrotu pieniędzy

Microsoft poinformował, że od dzisiaj darmowe gry sieciowe na konsolach Xbox do zabawy nie będą wymagały posiadania abonamentu Xbox Live Gold.

To oznacza, że w Fortnite, Call of Duty Warzone oraz inne tytuły oparte na modelu Free to Play na platformach koncernu z Redmond można grać bez konieczności uiszczania dodatkowych opłat.

Na konsolach Xbox dostępnych jest ponad 50 darmowych produkcji. Poza wymienionymi, katalog obejmuje strzelanki Apex Legends, Destiny 2 i Paladins, a także sportowe Rocket League. Do tego World of Tanks i World of Warships.

W związku z wprowadzanymi zmianami, Microsoft przygotował jednorazową opcję natychmiastowego anulowania Xbox Live Gold i uzyskania środków za niewykorzystany czas trwania abonamentu. Oddana kwota będzie zależała od pozostałej liczby dni.

Osoby, które przed 21 kwietnia wykupiły subskrypcję, mogą starać się o zwrot pieniędzy najpóźniej do 1 czerwca - wystarczy wypełnić formularz na stronach pomocy technicznej. Wniosek składać mogą też użytkownicy, którzy nabyli usługę w formie kodu (ten trzeba najpierw aktywować).

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Powiązane gry

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami