Cyberpunk 2077 - Wyboista droga: nomadzki samochód

Auto na wysypisku, Lana Pierce.

Wyboista droga to krótkie zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które jest dostępne wyłącznie dla postaci o przeszłości Nomad. W trakcie tego zlecenia będziesz miał okazję odzyskać swoje dawne auto. By je odblokować musisz wpierw ukończyć misję poboczną Na rozdrożach.

Po wykonaniu misji Na rozdrożach otrzymasz wiadomość z informacją, że moduł GPS w twoim starym samochodzie nagle się aktywował. Udaj się więc do wskazanego na mapie punktu, by znaleźć auto (1). Przeskanuj je, otwórz maskę i zbadaj silnik, a obok ciebie pojawi się Lana Pierce (2).

591_cyberpunk_2077_wyboista_droga_nomadzki_samochod

Kobieta poinformuje cię, że to ona naprawiła samochód i to jej się on należy. Możesz ją zastraszyć lub zapłacić 100 eurodolarów, co pozwoli ci odzyskać zgubę. Możesz też jednak odpuścić i pozwolić Lanie zabrać auto - co spotka się z aprobatą Johnnego. Zadanie dobiegnie w tym momencie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Na skróty: Kirk

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami