Cyberpunk 2077 - Vertigo: naprawa kolejki górskiej

Uszkodzona kolejka, panel sterowania.

Vertigo to krótkie zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, w trakcie którego musisz naprawić kolejkę górską. Po wszystkim będziesz mógł się nią przejechać, co zaowocuje sceną pomiędzy V i Johnnym. By się go podjąć musisz ukończyć misję główną Wielki sen.

Zadanie to rozpoczniesz w zachodniej części mapy, obok kolejki górskiej w Pacyfice (1). Dotrzyj na miejsce i porozmawiaj z Jeanem (2), mężczyzną próbującym naprawić urządzenie. Poprosi cię on o pomoc.

587_cyberpunk_2077_vertigo_naprawa_kolejki_gorskiej

Musisz odnaleźć skrzynkę z bezpiecznikami. W tym celu odwróć się o 180 stopni i podejdź kilkadziesiąt metrów przed siebie (3). Zeskocz na niższy poziom by znaleźć wspomnianą skrzynkę (4). Wejdź z nią w interakcję aby naprawić urządzenie.

588_cyberpunk_2077_vertigo_naprawa_kolejki_gorskiej

Teraz wróć do Jeana i poinformuj go o wykonanych naprawach. Na koniec wsiądź do kolejki górskiej by się nią przejechać, co zaowocuje małą scenką z Johnnym. Po wszystkim zadanie dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Spacer z gwiazdą: stalker Blue Moon

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami