Cyberpunk 2077 - Sturm und drang: zasadzka na vana

Zniszczenie sprzętu Us Cracks.

Sturm und drang to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, które związane jest ze ścieżką fabularną Kerry'ego Eurodyne'a. W ramach tego zlecenia zaczaisz się na vana wiozącego sprzęt muzyczny zespołu Us Cracks. Odblokuje się ono automatycznie po wykonaniu misji pobocznej A Like Supreme.

By otrzymać to zadanie musisz odczekać przynajmniej 12 godzin od ukończenia A Like Supreme, choć gra ma problemy z zarejestrowaniem tej czynności. Najlepiej po prostu wykonać w tym czasie inne zlecenia i poczekać na telefon od Kerry'ego. W trakcie rozmowy poprosi cię on o spotkanie w okolicach knajpy Foodscape w Rancho Coronado (1).

572_cyberpunk_2077_sturm_und_drang_zasadzka_van

Udaj się na miejsce i poczekaj na przyjazd mężczyzny, a następnie wsiądź do samochodu (2). Kerry przedstawi ci swój plan - zaplanował zasadzkę na vana przewożącego sprzęt muzyczny zespołu Us Cracks. Gdy dojedziecie na miejsce, wysiądź z samochodu i zbierz kolczatkę (3) z bagażnika.

573_cyberpunk_2077_sturm_und_drang_zasadzka_van

Podejdź teraz za Kerrym na środek ulicy i rozłóż kolczatkę (4). Ulotnij się z tego miejsca i stań za wyznaczonym przez misję przystankiem, by poczekać na przyjazd vana (5). Następnie szybko zbliż się do uszkodzonego przez kolczatkę samochodu, wyjmij broń i każ pasażerowi wysiąść z pojazdu.

574_cyberpunk_2077_sturm_und_drang_zasadzka_van

Zbierz wyrzuconą przez wspomnianego pasażera kartkę dostępu i otwórz bagażnik, by potwierdzić obecność sprzętu muzycznego. Poczekaj na koniec rozmowy, oddal się od vana i wrzuć do niego granat. Po eksplozji szybko wróć do samochodu i zgub policyjny pościg. Na sam koniec Kerry zaprosi cię do jego ulubionej restauracji na kawę, co zakończy misję.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - A Like Supreme: concert samuraja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami