Cyberpunk 2077 - Spacer z gwiazdą: stalker Blue Moon

Pomoc z niebezpiecznym fanem członkini Us Cracks.

Spacer z gwiazdą to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, w trakcie którego Blue Moon, dziewczyna z Us Cracks, poprosi cię o pomoc ze stalkerem. Odblokujesz je jeśli odpowiednio rozegrasz misję poboczną Na krzywy ryj - doprowadzając do porozumienia pomiędzy zespołem, a Kerrym Eurodynem.

Poczekaj na telefon od Blue Moon i w trakcie rozmowy wybierz opcję pomocy. Gdy konwersacja dobiegnie końca udaj się do dzielnicy Kabuki (1) i usiądź na ławce (2), by poczekać na dziewczynę.

584_cyberpunk_2077_spacer_z_gwiazda_stalker_blue_moon

W trakcie krótkiej rozmowy poznasz jej plan. Blue Moon będzie chodzić po okolicy, próbując zwabić stalkera. Twoim celem jest zidentyfikowanie napastnika. Trzymaj odpowiedni dystans od dziewczyny i podążaj za jej krokami. Po chwili podjedzie do niej kobieta (3) która przedstawi się jako Green Cloud.

585_cyberpunk_2077_spacer_z_gwiazda_stalker_blue_moon

Jest to stalkerka, która prześladuje Blue Moon. Możesz od razu interweniować, łapiąc ją i obezwładniając. Z jej ciała zbierzesz fotografię i notes, które są dowodem na jej zbrodnicze intencje. Przedstaw dowody Blue Moon i w trakcie rozmowy zasugeruj jej, by wszystkim zajęło się NCPD.

Możesz także poczekać na dalszy rozwój wydarzeń, by podczas przechodzenia przez kładkę Blue Moon ponownie została zaczepiona przez Green Cloud. Jest to jednak ryzykowne rozwiązanie, gdyż musisz szybko interweniować - w przeciwnym wypadku stalkerka zastrzeli dziewczynę z Us Cracks.

Uwaga - jeśli za bardzo oddalisz się od miejsca misji, otrzymasz informację od innej członkini Us Cracks, Red Menace, że Blue Moon została zabita przez stalkerkę. Podobny efekt czeka cię jeśli zbyt dużo razy zbliżysz się zanadto do dziewczyny, którą musisz chronić - przerwie ona akcję, a następnego dnia zostaniesz poinformowany o jej śmierci.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Na krzywy ryj: spotkanie z us Cracks

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami