Cyberpunk 2077 - Ostatnia przysługa: pogrzeb Aldecaldos

Ostatnie pożegnanie na Badlandach.

Ostatnia przysługa to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, którego możesz podjąć się po ukończeniu misji Kto sieje wiatr, lecz jednocześnie zanim przystąpisz do Właściwy moment. W ramach tego zlecenia pomożesz Mitchowi w odprawieniu ostatniego pożegnania dla poległych w boju Aldecaldosów.

Udaj się do obozu Aldecaldos (1) i rozpocznij rozmowę z Mitchem (2) siedzącym na wzgórzu. W trakcie konwersacji dowiesz się, że chce on odprawić ostatnie pożegnanie i poprosi cię o pomoc. Zgódź się jeśli chcesz podjąć się tego zadania, a następnie wsiądź do samochodu i podążaj za Mitchem.

594_cyberpunk_2077_ostatnia_przysluga_pogrzeb_aldecaldos

Dojedź na miejsce, wysiądź z samochodu i porozmawiaj z twoim towarzyszem. Następnie podejdź do prawej krawędzi mostu i zbierz kanister z benzyną (3). Następnie umieść go na siedzeniu pasażera (4).

595_cyberpunk_2077_ostatnia_przysluga_pogrzeb_aldecaldos

Po wszystkim podejdź od lewej strony samochodu i podpal szmatę wystającą z baku. Oddal się teraz od samochodu i patrz jak leci w przepaść. Po krótkiej rozmowie z Mitchem zadanie dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Oliwa do ognia: Carol i Teddy

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami