Cyberpunk 2077 - Oliwa do ognia: Carol i Teddy

Napięte spotkanie z kosiarzami.

Oliwa do ognia to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, w trakcie którego wspomożesz Aldecaldos w rozmowach z kosiarzami. By je odblokować musisz wpierw ukończyć misję poboczną Kto sieje wiatr.

Udaj się do zakładu przemysłowego (1) i porozmawiaj ze stojącym przy wejściu mężczyzną, Taco (2), a następnie wejdź w głąb placówki wroga, by dołączyć do Carol.

592_cyberpunk_2077_oliwa_do_ognia_carol_teddy

Gdy podejdziesz do miejsca spotkania (3) V automatycznie dołączy do rozmowy. Po chwili kosiarze skojarzą cię z innej misji głównej i będziesz musiał zareagować. Wybór dwóch pierwszych opcji dialogowych doprowadzi cię do walki, jednak jeśli posiadasz przynajmniej 10 punktów siły dostępna będzie opcja zastraszenia (4).

593_cyberpunk_2077_oliwa_do_ognia_carol_teddy

Jeśli się na nią zdecydujesz, przeciwnicy odpuszczą walkę i zapłacą obiecaną kwotę Aldecaldos. W przeciwnym wypadku odbiegnij od nich i schowaj się za osłoną, a następnie metodycznie eliminuj wrogów jednego po drugim. Po wszystkim czeka cię jeszcze krótka rozmowa z Carol, co zakończy zadanie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Wyboista droga: nomadzki samochód

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami