Cyberpunk 2077 - Czerwony wieszcz: Swedenborg

Fałszywy prorok.

Czerwony wieszcz jest jednym z pobocznych zadań w Cyberpunk 2077. W ramach tego zlecenia zwiedzisz sporą część świata, poszukując kolejnych routerów do sprawdzenia. By móc się go podjać, musisz wpierw ukończyć misję poboczną A Like Supreme.

Na swój telefon otrzymasz tajemniczą wiadomość z adresem strony. By ją zbadać, udaj się do dowolnego komputera - najlepiej tego położonego w mieszkaniu V (1) w Little China.

564_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Wejdź w interakcję z komputerem, wybierz zakładkę Sieć, a następnie kliknij w stronę Kolektyw Bartmossa (2). W kolejnym oknie z kolei kliknij w [czytaj dalej] (3), by dowiedzieć się nowych rzeczy na temat zadania. Odejdź od komputera, zadzwoń do Nancy i wypytaj ją o to zlecenie.

565_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Gdy konwersacja dobiegnie końca, skieruj się do wskazanego przez Nancy miejsca w Rancho Coronado (4). Wbiegnij w alejkę i zeskanuj skrzynkę z bezpiecznikami (5). Teraz wybiegnij na górę po metalowych schodach i zatrzymaj się na przedostatnim piętrze. Tutaj trafisz na router wiszący na ścianie (6). Wejdź z nim w interakcję i go zhakuj, a następnie porozmawiaj z Johnnym.

566_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Dzięki temu poznasz nowe źródło sygnału, tym razem na Badlandach (7). Załatw znajdujących się tutaj przeciwników, a następnie zeskanuj kable (8) zwisające z wieży.

567_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Podążaj za ciągnącymi się po ziemi kablami, by dotrzeć do przyczepy (9). Wdrap się na jej dach i zhakuj następny router (10). Po kolejnej krótkiej rozmowie z Johnnym zlokalizujesz nowy sygnał.

568_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Twoim kolejnym celem jest farma Biotechniki (11) położona na południowy wschód od poprzedniego miejsca. Dojdź do olbrzymiego znaku Biotechniki i zeskanuj zniszczone barierki (12).

569_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Wejdź na górę po kolejnych drabinach, by dotrzeć na szczyt konstrukcji. Tutaj, przy ścianie szyldu, znajdziesz router (13) do zhakowania. Wykonaj tę czynność i porozmawiaj z Johnnym.

570_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

Odblokujesz ostatnie już źródło sygnału, tym razem w parku rozrywki w Pacyfice (14). Podejdź do automatycznej wróżki (15), by wywołać kolejną rozmowę z Johnnym, a następnie zhakuj router zawieszony po lewej stronie urządzenia.

571_cyberpunk_2077_czerwony_wieszcz_swedenborg

W tym momencie czeka cię finalna rozmowa z Johnnym, podczas której musisz podjąć decyzję, co zrobisz z automatem. Możesz zostawić go w spokoju (co pochwali Johnny), możesz też wyłączyć go za pomocą wspomnianego routera. Trzecia opcja pozwoli ci z kolei wgrać wrogie oprogramowanie, które sprawi, że urządzenie będzie siać jeszcze większą dezinformację. Po dokonaniu wyboru zadzwoń do Nancy by zakończyć to zadane.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - A Like Supreme: concert samuraja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami