Cyberpunk 2077 - Ciemna alejka: Nigel Hamilton

Policja znęcająca się nad korpem.

Ciemna alejka to krótkie zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które odblokujesz przypadkiem, przechodząc w okolicy. W ramach tego zlecenia musisz ocalić Nigela Hamiltona, korpa nad którym znęcają się funkcjonariusze NCPD. Odblokujesz je po ukończeniu misji głównej Wielki sen.

Udaj się do dzielnicy Vista del Rey (1), na wschód od Memorial Plaza. W tytułowej ciemnej alejce natrafisz na grupę funkcjonariuszy NCPD (2) bijących Nigela Hamiltona. Gdy się do nich zbliżysz, nakażą ci się oddalić.

598_cyberpunk_2077_ciemna_alejka_nigel_hamilton

Masz tutaj trzy możliwości - możesz posłuchać groźby, co jednak zaowocuje przerwaniem misji. Jeśli masz postać o przeszłości Punka, możesz sam im zagrozić, co sprawi, że NCPD zostawi korpa i obejdzie się bez walk. Trzeci wariant skupia się na walce - jeśli zostaniesz przy korpie zbyt długo, wywołasz agresję policjantów.

Nie powinni oni stanowić dla ciebie większego zagrożenia, więc szybko się z nimi rozpraw i rozpocznij rozmowę z Nigelem. Tutaj także masz trzy wybory. Możesz puścić go wolno, zażądać zapłaty za uratowanie bądź wymusić podwójną kwotę - dwa ostatnie wybory wymagają odpowiednio wysokiego poziomu Opanowania i Siły. Po wszystkim zadanie zostanie zakończone.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Po pierwsze: nie szkodzić, przeszczep nerek

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami