Zelda: Breath of the Wild - zniszczona broń: czy można naprawić

Wytrzymałość oręża.

Każda broń w The Legend of Zelda: Breath of the Wild ma przypisaną pewną wartość wytrzymałości, a po określonym czasie użytkowania - a właściwie wykonanych nią atakach - niszczy się. Czy można temu zapobiec i naprawić broń?

Niestety, ale nie jest to możliwe. Broni nie można przywrócić do idealnego stanu, ani przywrócić jej po całkowitym zniszczeniu, więc gracz jest niejako zmuszony do poszukiwania coraz nowszego oręża.

Są jednak co najmniej dwa odstępstwa od tej zasady:

zelda_naprawa_1
  • za pokonanie bossa Divine Beast Vah Ruta otrzymasz w regionie Zora'a Domain trójząb o nazwie Lightscale Trident. Gdy się zepsuje, możesz go naprawić u kowala w Zora's Domain

Na koniec wspomnijmy, że wytrzymałość broni nie jest widoczna i nie możesz jej poznać. Liczba obok ikony broni nie oznacza wytrzymałości, a siłę ataku.

Broń, która wkrótce się zniszczy, ma czerwoną ikonę. Podczas jej użytkowania zobaczysz też na ekranie napis: „Your *nazwa broni* is badly damaged”.

Więcej porad:

Spis treści: The Legend of Zelda: Breath of the Wild - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami