Projektant Days Gone broni graczy i dziękuje za wsparcie

Reakcja na głośną wypowiedź dyrektora kreatywnego.

  • Jeden z twórców Days Gone stwierdził, że nieważne, czy gracze kupili tytuł po pełnej cenie
  • Deweloper podziękował wszystkim, którzy sprawdzili produkcję

Główny projektant Days Gone - Eric Jensen - podziękował graczom za wsparcie, które okazują grze. Podkreślił, że nieważne jest, w jakiej formie zaznajomili się z projektem.

„Doceniam was, bez względu na to, czy kupiliście Days Gone w dniu premiery, pożyczyliście od znajomego, obejrzeliście jak ktoś inny gra lub sprawdziliście tytuł dzięki PS Now albo PS Plus. Dziękuję, że sięgnęliście po naszą produkcję. Skala uwielbienia i wsparcia dla naszej pozycji i zespołu była niesamowita” - pisze na Twitterze.

days_gone_sequel
Days Gone niedługo trafi na PC

Wpis Jensena jest zapewne reakcją na niedawną wypowiedź Johna Garvina - byłego już pracownika studia Bend, a zarazem dyrektora kreatywnego i scenarzysty przygód Deacona. Deweloper stwierdził, że ulubione gry powinno się kupować na premierę, po pełnej cenie, by później nie narzekać, że nie powstała kontynuacja.

Dyskusja rozgorzała po nieoficjalnych informacjach Jasona Schreiera z Bloomberga. Dziennikarz przekonywał, że Sony nie jest zainteresowane stworzeniem Days Gone 2, odrzucając pomysł na sequel projektu o motocykliście w postapokaliptycznym świecie.

Sami gracze próbują przekonać japońską firmę do zmiany decyzji w publikowanych w mediach społecznościowych wiadomościach. Powstała nawet petycja skierowana do koncernu - w kilka dni zgromadziła ponad 55 tysięcy wirtualnych podpisów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami