Niespodziewane aktualizacje LA Noire i Max Payne 3, DLC za darmo

Drobne zmiany.

  • Wydano aktualizacje LA Noire i Max Payne 3 na PC
  • Łatki usuwają wsparcie dla 32-bitowych systemów
  • Jest za to darmowe DLC

Rockstar niespodziewanie opublikował aktualizacje dla LA Noire oraz Max Payne 3 na PC. Lista zmian jest krótka, ale jednocześnie do bazowych wydań za darmo dodano wszystkie rozszerzenia DLC.

Na oficjalnych listach zmian i nowości umieszczono jedynie wzmiankę, że obie produkcje przestają wspierać 32-bitowe systemy operacyjne. Modyfikacja nie dotyczy LA Noire: The VR Case Files, które jest osobnym produktem.

Aktualizacje wydano wczoraj - 19 kwietnia. Tego samego dnia Rockstar usunął cały swój katalog z dystrybucji na Steamie, by wkrótce później przywrócić gry do sprzedaży. Nie obeszło się bez pomyłki, ponieważ Midnight Club 2 można było kupić po raz pierwszy od trzech lat - zanim błąd skorygowano.

Cole
Cole też jest zaskoczony

LA Noire ukazało się na PC w listopadzie 2011 roku, a Max Payne 3 - w czerwcu, rok później. W przypadku tej pierwszej produkcji DLC obejmują między innymi pięć nowych spraw do rozwiązania.

Dodatki do Max Payne 3 ograniczają się już głównie do przedmiotów oraz map przeznaczonych dla trybu multiplayer. Jest też klasyczny skin dla głównego bohatera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami