Nawet największy pacyfista zabił w GTA 5 setki osób

Zmierzono dokładną liczbę.

  • Aby ukończyć GTA 5, należy zabić 726 osób
  • Część misji nie pozwala kontynuować przygody, jeśli gracz nie dokona określonej liczby eliminacji
  • Trevor nie jest największym mordercą wśród trojga bohaterów

Najmniejsza liczba zabójstw potrzebna do ukończenia Grand Theft Auto 5 to 726 - wyliczyli twórcy z kanału Sex-Positive Gamer na YouTube, którzy dotarli do napisów końcowych, powstrzymując się od każdego niepotrzebnego morderstwa.

Większość ze wspomnianych 726 zabójstw należy przeprowadzać w misjach wymagających określonej liczby ofiar lub trafienia wskazanych celów. Podczas fabularnej przygody Michael musi pozbyć się 172 osób, Franklin 295, a Trevor 258. Łącznie daje to 725 - ostatnia likwidacja to wspólny wysiłek trójki bohaterów.

Powyższe wideo dokumentuje każdą eliminację od startu aż po finał. Więcej szczegółów znajduje się natomiast w towarzyszącej materiałowi publikacji na Reddicie. Twórcy tłumaczą, że korzystali ze skradania wszędzie, gdzie to tylko możliwe. Nie potrącili żadnego pieszego ani nie postrzelili przypadkowych postaci niezależnych. Jeśli podczas strzelaniny gra pozwalała uciec od wymiany ognia, zbiegali z pola walki.

Sex-Positive Gamer podkreślają, że 726 to zaskakująco niski wynik jak na GTA 5. Dla porównania, w Max Payne 3 należy zabić 1216 wrogów, a ofiarami Gordona Freemana w kilkugodzinnym Half-Life 2 padło 751 osób.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami