Cyberpunk 2077 - Second conflict: na ratunek Nancy Hartley

Wejście do i ucieczka z klubu Totentanz.

Second conflict to kolejne zadanie poboczne w Cyberpunk 2077 związane z Johnnym Silverhandem. W ramach niego musisz wedrzeć się do klubu Totentanz, uratować Nancy Hartley i wydostać się z pomieszczenia. Odblokuje się ono automatycznie po ukończeniu zadania Niespodzianka i wykonaniu telefonu do Nancy.

Po rozmowie telefonicznej otrzymasz nowy cel - udać się do klubu Totentanz. Znajdziesz go w dzielnicy Northside (1). Dotrzyj na miejsce i wejdź do budynku (2). Następnie podążaj za ścieżką na mini-mapie, by dojść do windy. Kliknij w przycisk 03 Totentanz, by zjechać na dół do klubu.

546_cyberpunk_2077_second_conflict_nancy_hartley

Przy wejściu czeka na ciebie grupa z Maelstromu (3) - w zależności od tego, jakie wybory podjąłeś w trakcie misji Bilet wstępu. Jeśli Brick przeżył, to on właśnie cię przywita - w przeciwnym wypadku pojawi się tutaj Patricia.

547_cyberpunk_2077_second_conflict_nancy_hartley

Twój przewodnik zaprowadzi cię na zaplecze, gdzie przesłuchiwana jest Nancy. Przygotuj się, gdyż w tym miejscu czeka cię walka z grupą przeciwników. Przeklikaj opcje dialogowe, a następnie rozpraw się z grupą Maelstromu. Po starciu rozpocznij rozmowę z Nancy (4).

548_cyberpunk_2077_second_conflict_nancy_hartley

Teraz przyszedł czas na ucieczkę. Podążaj za trasą wskazaną przez uratowaną kobietę, eliminując pojawiających się przeciwników. Po chwili dotrzecie do windy, która automatycznie się uruchomi i zaprowadzi was na parking. Podążaj za Nancy i wsiądź do jej samochodu, by przejść do dalszej części tej misji.

Po chwili wysiądziecie z samochodu. Wyjmij telefon i zadzwoń do Kerry'ego, by poinformować go o ostatnich wydarzeniach. Otrzymasz nowy cel - musisz udać się do willi Denny (5), znajdującej się w North Oak.

549_cyberpunk_2077_second_conflict_nancy_hartley

Dotrzyj na miejsce i wejdź w interakcję z interkomem (6). Niewiele to da, dlatego zbadaj ślady opon (7) na prawo od bramy i podążaj za nimi, by dojść do wybitej w ścianie dziury, przez którą dostaniesz się na teren posesji.

550_cyberpunk_2077_second_conflict_nancy_hartley

Podejdź do Denny i Henry'ego i dołącz do dyskusji. W jej trakcie musisz opowiedzieć się po jednej ze stron i wskazać osobę, która weźmie udział w koncercie. Nie ma to większego wpływu na fabułę, więc wybierz bardziej odpowiadającą ci postać. Po wszystkim zadanie dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Niespodzianka: Kerry Eurodyne

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami