Cyberpunk 2077 - Niespodzianka: Kerry Eurodyne

Spotkanie ze starym znajomym.

Niespodzianka to jedno z zadań pobocznych w grze Cyberpunk 2077, które związane jest z linią fabularną Johnnego Silverhanda. By je odblokować musisz ukończyć misję Gdzie jest Johnny i/lub W starym kinie - w zależności od twoich relacji z Johnnym.

Po otrzymaniu telefonu od Johnnego, skieruj się do miejsca spotkania w North Oak (1). Zbliż się do brzegu (2) by rozpocząć rozmowę z twoim towarzyszem. W jej trakcie otrzymasz nowe zadanie - infiltrację willi Kerryego Eurodyne'a.

535_cyberpunk_2077_niespodzianka_kerry_eurodyne

Podążaj za trasą na mini-mapie by dotrzeć do głównej bramy rezydencji. Podejdź do intercomu (3), by rozpocząć krótką rozmowę, co jednak nie pozwoli ci wejść do środka. W tym celu idź w lewo, wzdłuż ogrodzenia, by po chwili dotrzeć do niższej części muru (4), przez którą bez problemu przeskoczysz.

536_cyberpunk_2077_niespodzianka_kerry_eurodyne

Idź do znacznika, by wejść do budynku - uważaj jednak na kręcące się na zewnątrz boty ochronne (5). Przejdź przez oba piętra rezydencji, by wywołać rozmowę pomiędzy V i Johnnym. Teraz idź na drugą stronę budynku, gdzie znajdziesz kolekcję gitar (6). Wejdź z nimi w interakcję, by zainicjować kolejną rozmowę, a potem kliknij na drzwi znajdujące się na lewo od instrumentów.

537_cyberpunk_2077_niespodzianka_kerry_eurodyne

W tym momencie Johnny poprosi cię o oddanie kontroli poprzez połknięcie pigułki od Misty. Zrób to, wybierz dowolną piosenkę do zagrania, a następnie przygotuj się na długą rozmowę z Kerrym. Po konwersacji V odzyska kontrolę nad postacią, a zadanie dobiegnie końca.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - W starym kinie: randka z Rogue

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami