Cyberpunk 2077 - Na czarną godzinę: Lizzy Wizzy

Podejrzenie o zdradę.

Na czarną godzinę to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077, które bardzo łatwo możesz przeoczyć. Rozpoczyna je wiadomość, którą otrzymasz po ukończeniu zadania głównego Mieszkanie 303. W ramach tego zlecenia musisz spotkać się z Lizzy Wizzy i sprawdzić jej podejrzenia odnośnie zdrady.

Otwórz komunikator i znajdź Nieznany numer (1). Kliknij na niego i wybierz dowolną odpowiedź (2) na wiadomość.

551_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

Po wszystkim zamknij komunikator i udaj się do No-Tell Motel (3) w dzielnicy Kabuki. Zbliż się do wskazanej przez mini-mapę windy, wezwij ją (4) przy pomocy panelu i wyjedź na górę.

552_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

Podążaj za trasą na mini-mapie, by dotrzeć do mieszkania, w którym czeka na ciebie Lizzy Wizzy (5). Zbliż się do kobiety i rozpocznij rozmowę, by poznać szczegółowe informacje na temat zlecenia.

553_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

W trakcie dość długiej wymiany zdań poprosi cię ona o sprawdzenie jej partnera, Liama. W tym celu udaj się do oznaczonego na mapie klubu Riot. Bramkarz (6) przy wejściu nie będzie chciał cię wpuścić, więc odbij w alejkę po lewej stronie i wykorzystaj schody pożarowe (7) jako alternatywne wejście.

554_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

Wejdź do klubu i zapytaj barmana (8) o Liama. Będzie on niechętny do podzielenia się wiedzą - możesz wymusić na nim zeznania jeśli masz przynajmniej 13 punktów siły bądź zapłacić 2000 eurodolarów za cynk.

555_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

Odejdź od baru i podejdź do przejścia dla obsługi (9). Przejdź przez drzwi, a następnie wejdź w korytarz po prawej stronie, gdzie czeka na ciebie winda (10). Wykorzystaj ją by dostać się na poziom 01: Parter.

556_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

Znajdziesz tutaj komputer (11). Wejdź z nim w interakcję, a następnie przejdź do zakładki lokalna sieć. Kliknij na system monitoringu i wybierz opcję zdalnego przejęcia, by podejrzeć widok z kamer. Pierwsza z nich spogląda na pokój VIP, gdzie Liam rozmawia z kobietą.

557_cyberpunk_2077_na_czarna_godzine_lizzy_wizzy

Podsłuchaj całą rozmowę, a następnie wyjdź z kamer. Wejdź ponownie w interakcję z komputerem, by wykraść nagrania. Po wszystkim zadzwoń do Lizzy Wizzy i przedstaw jej zdobyte informacje, by zakończyć to zadanie.

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Ekstremalne wrażenia: wadliwy braindance

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami