Cyberpunk 2077 - Delamain: Reanimacja, rdzeń Delamaina

Szwankująca sztuczna inteligencja.

Delamain: Reanimacja to trzecie i zarazem ostatnie zadanie poboczne w Cyberpunk 2077 powiązane z autonomiczną firmą taksówkarską. W jego trakcie wejdziesz na teren siedziby Delamaina by rozwiązać problem z rdzeniem sztucznej inteligencji. Zadanie to odblokuje się po ukończeniu Delamain: Rekompensata i Delamain: Readmisja.

Mniej więcej po 48 godzinach od ukończenia Delamain: Readmisja, odezwie się do ciebie Delamain, co zainicjuje to zadanie. Twoim pierwszym celem będzie dotarcie do siedziby Delamaina (1) w Vista del Rey. Główne drzwi będą zablokowane, więc wyjdź na zewnątrz budynku, obiegnij go od prawej strony i skorzystaj z bocznego wejścia (2).

538_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Idź za wskaźnikiem na mini-mapie, by dotrzeć do komputera (3). Jeśli posiadasz przynajmniej 8 poziom zdolności technicznych, możesz go shakować - w przeciwnym wypadku wykorzystaj kod 1234 by odblokować komputer. Następnie przejdź do zakładki Lokalna sieć (4) i kliknij na przycisk Otwórz (5), by odblokować przejście do dalszej części budynku.

539_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Ponownie podążaj za trasą na mini-mapie, by dojść do drugiego komputera (6) do shakowania. Wykonanie tej czynności pozwoli ci otworzyć kolejne drzwi, dzięki którym dostaniesz się do warsztatu. Podłoga jest pod napięciem, więc nie dasz rady po niej przejść. Zamiast tego odbij w lewo i przejdź przez drzwi (7).

540_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Rozpraw się z dronami, a następnie wskocz na podnośnik samochodowy (8). Poczekaj aż będzie on wysoko i przeskocz z niego na pobliską platformę. Następnie wejdź przez dziurę (9) znajdującą się obok pary dużych rur, by przejść do kolejnej sekcji.

541_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Idź wzdłuż jedynej dostępnej ścieżki i otwórz klapę w podłodze (10), by móc zeskoczyć na niższe piętro. Podejdź do samochodu (11) i wejdź z nim w interakcję, by pchnąć go do przodu. Wskocz teraz na pojazd i przeskocz na drugą stronę pomieszczenia.

542_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Wejdź pomiędzy dwa podnośniki i wdrap się po drabinie (12) na górę. Podejdź kawałek do przodu i na rozwidleniu skręć w lewo. Na końcu tej kładki znajdziesz drzwi (13) - by je otworzyć potrzebujesz przynajmniej 10 punktów siły. Jeśli twoja postać ich nie posiada, obróć się w prawo i wdrap na górę, na kolejną kładkę.

543_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Idź na wprost, a następnie zbiegnij po schodach na dół, by trafić do hangaru z samochodami Delamaina. Ich sztuczna inteligencja uległa awarii i jeżdżą one w losowy sposób. Musisz ich unikać i dotrzeć na drugą stronę (14). Wejdź po schodach na górę, dobiegnij do końca i wskocz na rury (15). Z tego miejsca musisz wspinać się do góry, by trafić nad pomieszczenie kontrolne.

544_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Wykorzystaj dziurę w podłodze (16), by dostać się na niższe piętro, a następnie podejdź do rdzenia Delamaina (17), gdzie czeka cię decyzja do podjęcia. Masz tutaj kilka wyborów. Możesz go zniszczyć, co wyzwoli dodatkowe osobowości Delamaina, możesz także go zresetować, przywracając go do działania. Jeśli twoja postać posiada 20 poziom zdolności technicznych, pojawi się też opcja shakowania go w celu zjednoczenia osobowości.

545_cyberpunk_2077_delamain_reanimacja_rdzen_delamaina

Niezależnie od twojej decyzji, podążaj za wskaźnikiem na mini-mapie, który doprowadzi cię do samochodu Delamaina. Otrzymasz go na własność, w ramach nagrody za wykonanie misji. Osobowość kierowcy AI uzależniona będzie od podjętego przez ciebie wyboru w sprawie rdzenia.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Podejrzenie cyberpsychozy: zlecenia Reginy

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Delamain: Readmisja, szukanie samochodów

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami