Cyberpunk 2077 - Chłopiec z pistoletem: romans z Riverem

Sojowa jambalaya.

Chłopiec z pistoletem to ostatnie zadanie poboczne w Cyberpunk 2077 bezpośrednio powiązane z postacią Rivera Warda. Etap ten skupia się w głównej mierze na warstwie fabularnej, a podejmowane w jego trakcie wybory wpłyną na możliwość romansu z mężczyzną. Odblokowuje się automatycznie po ukończeniu zadania Kwestia czasu.

Gdy ukończysz wspomniane we wstępie zadanie, odczekaj 24 godziny i odbierz telefon od Rivera. Następnie wyraź zgodę na spotkanie. Udaj się do domu Joss (1) we wschodniej części mapy i zaczekaj we wskazanym miejscu na dalszy rozwój zadania.

558_cyberpunk_2077_chlopiec_z_pistoletem_romans_river

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, podejdź do Rivera (2) i rozpocznij z nim rozmowę. Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i zamieszaj przygotowywaną przez niego potrawę, a następnie udaj się do domu po ryż (3) i dostarcz ostatni składnik do mężczyzny. Dodaj go do zupy i podążaj za Riverem na patio.

559_cyberpunk_2077_chlopiec_z_pistoletem_romans_river

Po chwili dołączą do was dzieci i zostaniesz zaproszony do gry. Podejdź do biurka (4) i podnieś leżący tam sprzęt do gry VR, by rozpocząć aktywność. W jej trakcie musisz podążać od punktu do punktu i strzelać do bandziorów (5). Jeśli chcesz zrealizować cel poboczny, pozwól dzieciom wygrać poprzez zdobycie mniejszej ilości punktów.

560_cyberpunk_2077_chlopiec_z_pistoletem_romans_river

Po rozgrywce czeka cię krótka kolacja z rodziną Rivera, a po niej możliwość zainicjowania romansu z mężczyzną. Jeśli ci na tym zależy, podczas pobytu na wieży wodnej pocałuj go, a na następny dzień powiedz mu, że jest ci z nim dobrze. Zakończy to także to zadanie.

Następnie: Cyberpunk 2077 - Przesyłka polecona: dostawa z księżyca

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Cyberpunk 2077 - Kwestia czasu: poszukiwania Randy'ego

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami