CoD Warzone - zbyt potężny pistolet osłabiony przez twórców

Sykov traci moc.

Studio Raven Software opublikowało aktualizację osłabiającą pistolet Sykov w Call of Duty: Warzone. Broń zaraz po debiucie w grze - trzy dni temu - zdobyła opinię oferującej zbyt dużą przewagę nad przeciwnikiem.

Gracze szybko zauważyli, że w połączenie 80-nabojowego magazynku, dodatku Sorokin na lufie i umiejętności pozwalającej strzelać z dwóch egzemplarzy jednocześnie sieje spustoszenie na serwerach.

Nowa aktualizacja sprawia między innymi, że przy korzystaniu z Sorokina większy jest rozrzut przy strzelaniu „z biodra” - bez celowania przez przyrządy. Zmniejszono też prędkość poruszania przy korzystaniu z wspomnianego perka akimbo dla tej broni.

warzone_sykov_overview
Sykov już nie taki groźny

Idąc dalej, podłączenie 80-nabojowego magazynku zmniejsza prędkość poruszania o kolejne 5 procent, a przy celowaniu przez przyrządy - o 7 proc. Co równie ważne, połączenie Sorokina i opisywanego magazynku zmniejszy obrażenia o 25 proc.

Jeśli korzystamy z tylko jednego z wymienionych dodatków, zadawane obrażenia pozostaną na dotychczasowym poziomie - precyzują deweloperzy.

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Warzone to niecałe 2,5 GB plików na PlayStation 5. Inne zmiany to między innymi usunięcie zdalnie sterowanego samochodu-pułapki RC-XD z punktów Buy Stations, czy też załatanie błędu, który sprawiał, że błysk celowników karabinów snajperskich z Modern Warfare widać było przez niektóre obiekty.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami