CoD Warzone za kilka dni zadziała lepiej na kartach GeForce RTX?

DLSS podobno na start 3. sezonu.

  • DLSS może trafić do Warzone już 22 kwietnia
  • Gracze mogą oczekiwać znacznej poprawy wydajności

Jeszcze w styczniu Nvidia ogłosiła, że Call of Duty Warzone otrzyma obsługę techniki DLSS, ale gracze wciąż nie doczekali się implementacji narzędzia. Wysłany przez firmę mail promocyjny sugeruje jednak, że stanie się to 22 kwietnia, a więc w dniu, kiedy najprawdopodobniej rozpocznie się 3. sezon.

Dla jasności, wyjaśnijmy najpierw, że DLSS wykorzystuje sztuczną inteligencję, by poprawiać obraz renderowany w niższej rozdzielczości. W efekcie przy minimalnej utracie jakości grafiki komputer zostaje znacznie odciążony. Technika dostępna jest tylko dla posiadaczy kart graficznych z serii GeForce RTX.

Wspomniany wcześniej mail od Nvidii to newsletter, który zatytułowano „Overwatch teraz z techniką Reflex, DLSS w Warzone debiutuje 22 kwietnia”. Zdjęciem wiadomości podzielił się użytkownik Twittera.

Internauta oznaczył nawet we wpisie Nvidię, ale firma nie udzieliła odpowiedzi. Być może producent kart graficznych wysłał newslettera zbyt wcześnie.

Poniżej materiał, który prezentuje wzrost liczby FPS po zastosowaniu DLSS w Call of Duty Black Ops: Cold War.

Przypomnijmy, że 21 kwietnia najprawdopodobniej odbędzie się wielki event z zombie i bombami atomowymi, który wprowadzi do Warzone nową wersję mapy i rozpocznie 3. sezon rozgrywek.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami