Zwiastun Total War: Rome Remastered wymienia najważniejsze zmiany i nowości

Modyfikacje w rozgrywce i liczne usprawnienia.

  • Odświeżona wersja Total War: Rome zaoferuje usprawnioną mapę kampanii
  • Pojawi się też poprawiony samouczek i nowe frakcje do pokierowania
  • W planach także szereg innych zmian

Creative Assembly opublikowało nowy zwiastun Total War: Rome Remastered, a więc odświeżonej wersji klasycznej strategii. Nagranie prezentuje najważniejsze zmiany i nowości względem oryginału.

Produkcja zaoferuje między innymi usprawnioną kamerę i mapę kampanii, przeprojektowany ekran negocjacji, wyświetlany status jednostek oraz opcję spowolnienia prędkości bitew. Ponadto uwspółcześniony samouczek i porady oraz funkcja powiększenia interfejsu.

W planach też system powiadomień w trakcie kampanii oraz możliwość przełączania między klasycznymi i odświeżonymi mechanizmami rozgrywki i sterowaniem. Pojawi się także nowa zawartość, w tym szesnaście dodatkowych frakcji do pokierowania.

Do tego niedostępna w pierwowzorze klasa agenta - handlarz - pozwalająca zakładać sieci handlowe, wykupywać rywali i monopolizować rynek. Twórcy obiecują również opcję rozgrywki między użytkownikami różnych systemów operacyjnych i obsługę modów za pośrednictwem Warsztatu Steam. Nie zabraknie usprawnień graficznych z opcją zabawy w 4K.

Total War: Rome Remastered zadebiutuje 29 kwietnia. W skład zestawu wejdzie nie tylko bazowa produkcja, ale także dwa rozszerzenia - Barbarian Invasion i Alexander.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami