Cofnięto niesłusznie nałożone bany w trybie zombie CoD: Black Ops Cold War

Treyarch zweryfikowało kary.

  • Twórcy CoD: Black Ops Cold War odblokowali konta niesprawiedliwe ukaranych graczy
  • Kilka dni temu wiele osób otrzymało bana za rozgrywkę w trybie zombie

Treyarch zniosło bany, które studio niesłusznie nałożyło na osoby grające w trybie zombie Call of Duty: Black Ops Cold War na PC.

O sprawie pisaliśmy kilka dni temu. Wielu użytkowników zgłaszało, że zostało ukaranych, choć w trakcie rozgrywki nie oszukiwali. Podejrzewano, że blokady są wynikiem błędu: gracze tracili dostęp do konta, gdy w wariancie z żywymi trupami pokonywali 50 rund - wówczas na ekranie pojawiał się komunikat „Sail 630 Nuclear Bug”.

„Nałożone niedawno kary zweryfikowano i profile, które wierzymy, że nie mają złych zamiarów, zostały odblokowane. Natomiast te, co do których są zastrzeżenia związane z wykorzystywaniem usterek na własną korzyść, pozostaną zbanowane” - napisał na forum Reddit przedstawiciel studia Treyarch o pseudonimie FoxhoundFPS.

cod_black_ops_cold_war_blad_polaczenie
Komunikat o błędzie, który otrzymywali gracze (źródło: youtuber TheOfficialKHF)

Gracze przyjęli decyzję twórców z zadowoleniem, choć zwracają uwagę, że jeszcze tydzień temu deweloperzy zapewniali, że przed decyzją o blokadzie każdy przypadek jest szczegółowo sprawdzany. W odpowiedzi pracownik studia stwierdził, że autorzy podejmują działania w oparciu o jak najaktualniejsze w danym momencie informacje.

FoxhoundFPS przypomniał również, że oszukiwanie oraz używanie aplikacji do wspomagania rozgrywki nie będzie tolerowane i ma być surowo karane.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami