Tryb fotograficzny w Mass Effect: Legendary Edition potwierdzony

Kopalnia screenshotów.

Mass Effect: Legendary Edition otrzyma specjalny tryb fotograficzny - poinformował na Twitterze dyrektor projektu Mac Walters.

Szczegóły nie są znane, lecz opublikowany screenshot wskazuje, że otrzymamy raczej standardowy dla funkcji photo mode zestaw narzędzi i ustawień, które pozwolą wykonać idealne zdjęcie.

mass_effect_photo_mode
Będziemy zmieniać tapety codziennie

Mass Effect: Legendary Edition debiutuje 14 maja. Zaoferuje rozdzielczość 4K, HDR i 60 FPS w całej trylogii na konsolach nowej generacji oraz PS4 Pro i Xbox One X. Wersja PC też doczeka się wielu oficjalnych ulepszeń.

Niedawno deweloperzy opublikowali obszerną listę zmian i nowości, na które mogą liczyć nabywcy remastear. Wśród najważniejszych znajduje się między innymi opcja sprintu poza walką czy zmodyfikowanie odrzutu broni palnej.

Edycja Legendarna nie zaoferuje niestety trybu multiplayer z Mass Effect 3. Twórcy tłumaczyli, że wprowadzenie modułu sieciowego byłoby zbyt czasochłonne - choćby z uwagi na konieczność poprawienia pewnych błędów, z którymi borykał się oryginał.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami