Nowy pistolet w CoD Warzone jest "zepsuty" - broń sieje spustoszenie

Sykov utrapieniem graczy.

  • Nowa broń w Warzone w odpowiedniej kombinacji wyróżnia się niskim czasem do eliminacji wroga
  • W efekcie pistolet jest zbyt skuteczny - pojawiają się głosy, że jest „zepsuty"

Niespodziewanie w darmowym Call of Duty Warzone pojawił się pistolet Sykov. Oręż jednak niemal od razu stał się dużym problemem dla graczy, którzy zauważyli, że jest nienaturalnie potężny.

Narzędzia można używać w wersji akimbo (czyli w dwóch sztukach jednocześnie), trybie automatycznym oraz z magazynkiem na 80 naboi. Okazuje się jednak, że we wspomnianej kombinacji broń zbyt skuteczna, co udowadniają nagrania publikowane przez użytkowników.

Youtuber o pseudonimie JGOD przyjrzał się statystykom Sykova w wymienionym połączeniu. Zauważył, że pistolet wyróżnia się bardzo niskim czasem niezbędnym do wyeliminowania przeciwnika (wskaźnik time-to-kill): od 239 milisekund do 307 milisekund.

We wpisie na Twitterze internauta podkreśla, że broń w opisywanym wariancie jest po prostu „zepsuta", negatywnie wpływając na balans rozgrywki. Co ciekawe, w lutym gracze znaleźli niedostępny wówczas publicznie oręż i już wtedy obawiali się, że może być źródłem kłopotów.

Sykov trafił także do trybu wieloosobowego Call of Duty: Modern Warfare, ale na razie wydaje się nie sprawiać podobnych problemów. Zaznaczyć trzeba, że multiplayer gry i darmowa odsłona cyklu wyróżniają się różnicami we wskaźniku time-to-kill.

Twórcy na razie nie skomentowali sprawy zbyt potężnego pistoletu i nie wiadomo, kiedy wprowadzą stosowne zmiany. Jeżeli zaś gracie w strzelankę, zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem do CoD Warzone, gdzie znajdziecie przydatne wskazówki.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami