Demo Resident Evil Village - jak i kiedy pobrać

PC, PS4, PS5, Xbox One i Series X/S.

Capcom opublikuje aż trzy nowe wersje demo gry Resident Evil Village przed premierą. Będą udostępniane w różnym czasie na różnych platformach, dlatego też postanowiliśmy przygotować podręczną dawkę informacji na ten temat.

Warto też zaznaczyć, że demo Maiden wciąż jest dostępne w PlayStation Store. Ta krótka przygoda z ucieczką z lochów zamku nie jest częścią pełnej wersji gry.

Pełna wersja hororu ukaże się 7 maja. Akcja rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach z Resident Evil 7, a w roli głównej występuje ten sam bohater.

Resident Evil Village - demo na PS4 i PS5

Początkowo demo RE Village było udostępniane tylko na konsolach Sony, na dodatek w dwóch częściach. Była to jednak tylko ograniczona czasowo dostępność.

Resident Evil Village - demo dla wszystkich

Demo jest już dostępne na Steamie i Google Stadia, a także na PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X i S. To demo można testować tylko przez godzinę w jednej sesji - ale tym razem będziemy mieli na to cały tydzień, aż do 10 maja.

Wersja testowa jest dobrym sposobem, by sprawdzić, jak zadziała nowa odsłona cyklu na naszych komputerach. Choćby dlatego warto pobrać edycję Steam, jeśli interesuje nas pełna wersja na PC.

resident_evil_village_demo_jak_kiedy

Zawartość wersji demo

W próbnej wersji możemy przetestować wycinek z pierwszych dwóch godzin przygody. To fragment wioski i wycinek zamku wampirów. Zajmiemy się eksploracją, ale najpewniej wypróbujemy także walkę.

Zawartość z dema to część pełnej wersji gry, dlatego można spodziewać się lekkich spoilerów dotyczących wydarzeń z nowej odsłony serii.

Zobacz także: Resident Evil Village - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami