Cyberpunk 2077 - Odwilż: Rache Bartmoss, ciało w lodówce

Zwłoki legendarnego hakera na wysypisku śmieci.

Odwilż to jedno z zadań pobocznych w Cyberpunk 2077, którego lokalizacja nie jest widoczna na mapie. By je odkryć, musisz udać się na wysypisko śmieci i zbliżyć do pewnej lodówki. Odblokujesz je po ukończeniu misji głównej Na rozdrożach.

Jak wspomnieliśmy we wstępie, zadanie rozpoczniesz na wysypisku śmieci (1). Podążaj na południe od punktu kontrolnego, zjedź z drogi i cały czas kieruj się w głąb wysypiska. Na końcu trasy natrafisz na lodówkę (2). Zbliż się do niej i wejdź z nią w interakcję, by wywołać rozmowę z Johnnym.

527_cyberpunk_2077_odwilz_rache_bartmoss

Wewnątrz znajdują się zwłoki legendarnego hakera Rache Bartmossa. Przy nich leży też chip, który V automatycznie podniesie. Poczekaj aż postać zamknie lodówkę, otwórz ją ponownie i zbierz wspomniany chip. Teraz skieruj się do Afterlife (3) i podążaj za ścieżką na mini-mapie, by dotrzeć do Nixa (4).

528_cyberpunk_2077_odwilz_rache_bartmoss

Przeklikaj dostępne opcje dialogowe i zachęć go do sprawdzenia zebranego chipu. Po chwili postać zostanie rażona prądem, a ty będziesz musiał uratować sytuację. W tym celu wejdź w interakcję z komputerem (5) i rozwiąż prostą mini-grę hakerską.

529_cyberpunk_2077_odwilz_rache_bartmoss

Po wszystkim czeka cię jeszcze dość długa rozmowa z Nixem. Zadanie zostanie zaliczone jak tylko skończysz konwersację z netrunnerem.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami