Cyberpunk 2077 - Księga Zaklęć: Nix, drzazga od R3n0

Zakup drzazgi retro.

Księga zaklęć to zadanie poboczne w Cyberpunk 2077. W ramach tej aktywności musisz kupić retro drzazgę, tytułową księgę zaklęć i dostarczyć ją do netrunnera Nixa. Odblokujesz je zaraz po ukończeniu innej misji pobocznej, Odwilż.

Zlecenie to rozpoczniesz w klubie Afterlife, zaraz po ukończeniu wspomnianego wcześniej zadania pobocznego Odwilż. Wróć do Nixa i ponownie z nim porozmawiaj. Wybierz opcję dialogową Owszem (1), by poznać szczegółowe informacje na temat zlecenia. Nix poprosi cię o zakup drzazgi z przed kilkudziesięciu lat od korposki o ksywie R3n0. Jeśli się zgodzisz, otrzymasz od niego numer telefonu.

530_cyberpunk_2077_ksiega_zaklec_nix_drzazga_r3n0

Wybierz komunikator i zadzwoń do R3n0. Kobieta wskaże miejsce spotkania - bar na kładce w Charter Hill (2). Udaj się tam, a następnie zbliż do R3n0 (3) i rozpocznij rozmowę.

531_cyberpunk_2077_ksiega_zaklec_nix_drzazga_r3n0

Drzazgę możesz zdobyć na kilka sposobów. Płacąc pełną kwotę (7300 eurodolarów), bądź zbijając cenę do 1800 eurodolarów, wybierając opcję dialogową unikalną dla Korpa (4). Jeśli nie chcesz w ogóle płacić, możesz ją obezwładnić, jednak konieczne będzie potem włamanie do jej komputera i skrytki, co wymaga odpowiednio wysokich atrybutów.

532_cyberpunk_2077_ksiega_zaklec_nix_drzazga_r3n0

Gdy przystaniesz na propozycję kobiety i zapłacisz, wskaże ona miejsce ukrycia przedmiotu. Podążaj za trasą na mini-mapie by dotrzeć do walizki (5). Otwórz ją i z jej wnętrza zbierz drzazgę.

533_cyberpunk_2077_ksiega_zaklec_nix_drzazga_r3n0

Jeśli chcesz zyskać dodatkową nagrodę za zadanie, otwórz inwentarz, wejdź do zakładki drzazgi, wskaż Księgę zaklęć (6), a następnie wciśnij wskazany na ekranie klawisz, by złamać zabezpieczenia (7).

534_cyberpunk_2077_ksiega_zaklec_nix_drzazga_r3n0

Wróć teraz do Nixa i przekaż mu nowinę. Jeśli udało ci się wcześniej złamać zabezpieczenia, poinformuj go, że przedmiot wart jest więcej pieniędzy. Dzięki temu podwoi on twoją nagrodę, przez co zdobędziesz 16000 eurodolarów.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami