Cyberpunk 2077 - J + J = WNM: Jessie, unikalny motor

Ważne informacje dotyczące dwuręcznych toporów, ich cechy, wady, zalety, crafting.

J + J = WNM to jedno z ukrytych zadań w Cyberpunk 2077 - jego lokalizacja i kolejne etapy nie wyświetlą się domyślnie na mapie, musisz znaleźć je samodzielnie. Z tej strony dowiesz się gdzie rozpocząć to zadanie poboczne, a także jak ukończyć poszczególne kroki. By móc się go podjąć, musisz wykonać misję główną Pierwsza zasada Afterlife.

Udaj się do południowo-wschodniego rogu dzielnicy Rancho Coronado (1). Na miejscu, pośród budynków, znajdziesz drzwi garażowe (2).

521_cyberpunk_2077_wnm_jessie_unikalny_motocykl

Podejdź do nich i otwórz, a następnie wejdź w interakcję ze znajdującym się wewnątrz motocyklem (3). Następnie sprawdź leżący po przeciwnej stronie pomieszczenia komputer (4) - przeczytaj znajdującą się na nim wiadomość.

522_cyberpunk_2077_wnm_jessie_unikalny_motocykl

Teraz musisz skierować się do dzielnicy Japantown (5), gdzie znajdziesz Jamesa (6), byłego partnera Jessie. Przeklikaj dostępne opcje dialogowe, by poznać nowe informacje na temat zadania.

523_cyberpunk_2077_wnm_jessie_unikalny_motocykl

Następnie udaj się do punktu kontrolnego Metro: Glen - Północ (7). Uruchom skaner i zbadaj ślad krwi (8) na podłodze. Poruszaj się z włączonym skanerem i podążaj za kolejnymi plamami, biegnąć wzdłuż ściany budynku.

524_cyberpunk_2077_wnm_jessie_unikalny_motocykl

Miń automat z jedzeniem i skręć w lewo, w wąską uliczkę. Za kontenerem ze śmieciami znajdziesz zwłoki Jessie (9). Zbadaj je by wywołać rozmowę między V i Johnnym.

525_cyberpunk_2077_wnm_jessie_unikalny_motocykl

Możesz teraz wykonać opcjonalny cel misji, udając się do punktu kontrolnego Fabryka All Foods (10). W tym miejscu znajdziesz wejście do magazynu (11) ukryte za kontenerami. Zbliż się do niego i na panelu kontrolnym po prawej stronie wpisz kod 0214. Otworzy to bramę, a w środku znajdziesz unikalny motocykl, który stanie się twoją własnością.

526_cyberpunk_2077_wnm_jessie_unikalny_motocykl

Wróć teraz do Jamesa i poinformuj go o losie Jessie. Końcówka zadania potoczy się tak samo, niezależnie od twoich wyborów w trakcie tej rozmowy. Misja zostanie zaliczona gdy tylko zakończysz konwersację.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - zadania poboczne: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami