CoD Warzone - gracze zmieniają się w zombie

Werdańsk stracony?

Przygotowania do wydarzenia, które wprowadzi do 3 sezonu w Call of Duty Warzone trwają w najlepsze - plaga zombie na mapie Werdańsk rozprzestrzeniła się już do tego stopnia, że nawet gracze zmieniają się w nieumarłe potwory.

Jako pierwszy dostrzegł to YouTuber jackfrags. Odkrył, że żołnierze powracają do gry jako zombie, jeśli zginą od promieniowania w jednej z kilku konkretnych stref na mapie.

Sama rozgrywka jako żywy trup to dokładnie to samo, z czym mieliśmy do czynienia jesienią, w trakcie specjalnego eventu Halloween. Kontrolowane przez graczy zombie są wyjątkowo szybkie i zwinne.

W ostatnim wpisie deweloperów wskaźnik skażenia umieszczany zawsze w głównym obrazku symbolizuje stuprocentowe zagrożenie. To wyraźnie sugeruje, że koniec Werdańska - w obecnej formie - jest bliski.

Zgodnie z różnymi przeciekami i nieoficjalnymi informacjami, jak też teaserami od samych twórców, w przyszłym tygodniu mapa z Warzone zostanie zbombardowana atomowymi pociskami. Jednocześnie lokacja całkowicie się zmieni, transformując w zimnowojenny odpowiednik obszaru. Być może w grę wejdzie motyw anomalii czasowej.

Trzeci sezon rozpocznie się najpewniej 21 lub 22 kwietnia.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami