Call of Duty Warzone - dziś wielki event z zombie i bronią atomową

Start 3. sezonu i nowa mapa nad ranem.

Zgodnie z oficjalnymi informacjami od Activision, dziś wieczorem odbędzie się w Call of Duty Warzone event rozpoczynający 3. sezon rozgrywek. Już nad ranem twórcy wdrożą aktualizację z nową mapą.

Poniżej najważniejsze informacje odnośnie wydarzenia, w tym data i godzina startu oraz szczegóły zmian.

Zawartość tej strony:

CoD Warzone - data i godzina eventu

Kluczowe informacje:

  • Wydarzenie odbędzie się w środę, 21 kwietnia;
  • Start o godz. 21:00;
  • Nazwa wydarzenia to Operation Rapid Sunder;
  • Event kończy aktualny i rozpoczyna 3. sezon;
  • Opublikowany przez twórców podpis: „Koniec jest blisko”, najpewniej jest aluzją do destrukcyjnej mocy bomby atomowej.

Jak wziąć udział w evencie?

Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy uruchomić grę o podanej godzinie, albo przynajmniej włączyć transmisję ulubionego streamera - znani gracze na pewno będą chcieli przeżyć tę chwilę ze społecznością fanów.

Nowa mapa Werdańska

Nowa mapa prawdopodobnie będzie dostępna od godz. 6:00 w dniu 22 kwietnia. Właśnie wtedy można już pobierać sezonową aktualizację.

Dzięki raportom dziennikarzy od dłuższego czasu wiemy już, że w ramach eventu na mapę spadnie bomba atomowa - lub ich większa liczba - co przekształci Werdańsk w wersję z lat 80., a więc współgrającą z czasem akcji Call of Duty: Black Ops Cold War.

Do sieci wyciekła już nawet reklama 3. sezonu, zawierająca spojrzenie na nową mapę. Wszystkie kopie nagrania zostały systematycznie usunięte przez Activision.

Co ujawniło wideo?

  • Wciąż będziemy toczyć bój w Werdańsku, ale lokacje przejdą sporą zmianę, bo cofną się w czasie;
  • Przykładowo: stadion będzie dopiero w trakcie konstrukcji, a tama zmieni się w akwedukt;
  • Niektóre zalesione dotąd lokacje będą pozbawione zieleni - na ich miejscach znajdziemy np. satelity;
  • Lotnisko i metro też odbędą podróż w czasie i sprawią wrażenie funkcjonujących w latach 80.

Zgodnie z raportami informatorów, „stara” wersja mapy już nigdy nie powróci, ale wygląda na to, że Activision nie zastosowało drastycznych zmian i wszyscy, którzy znają Werdańsk jak własną kieszeń, poczują się jak w domu.

warzone_nowa_mapa_1
Czas pożegnać dotychczasową mapę

Zrzut atomowy

Zanim jednak postawimy stopę w nowym - a właściwie starym - Werdańsku, dotychczasowa wersja mapy zostanie najwyraźniej zniszczona przez zrzut atomowy.

CoD Warzone od wielu tygodni nawiedzają zombie, które opanowały już znaczną część mapy. Umarli stali się już nie do powstrzymania i ostatecznym środkiem zaradczym będzie właśnie broń jądrowa.

Influencerzy Call of Duty otrzymali już od Activision przeciwatomowe hełmy oraz krótką notatkę, która sugeruje, że wybuch nastąpi, gdy zombie dotrą do zapory (Dam) - ostatniego bastionu żołnierzy w Werdańsku.

„Kiedy wrogowie tu dotrą, sądzimy, że Werdańsk będzie już pozostawiony na pastwę przeklętych” - czytamy na kartce. Hełm podpisany jest za to jako „Verdansk Dam”, czyli właśnie tama w Werdańsku.

Co ciekawe, twórcy gry nieco pospieszyli się z eventem, co sprawiło, że bomby atomowe spadły w Warzone zbyt wcześnie. Był to oczywiście tylko wizualny glitch i nie spowodował zniszczenia.

Aby zobaczyć, jakie jeszcze zmiany i nowości szykuje Activision, w tym nowych operatorów, zajrzyj na naszą stronę o 3. sezonie Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami