Oxenfree 2: Lost Signals zapowiedziane - premiera jeszcze w tym roku

Sequel indie-hitu.

Deweloperzy z Night School Studio zapowiedzieli Oxenfree 2: Lost Signals. Sequel niezależnego hitu sprzed pięciu lat ma ukazać się przed końcem 2021 roku. Trafi na Switcha oraz na PC.

Gra zaoferuje nową bohaterkę, a fabuła rozpocznie się kilka lat po wydarzeniach z oryginału. Powróci wątek badania dziwnych sygnałów radiowych.

Pierwsza część to paranormalny thriller przygodowy opowiadający o grupie przyjaciół, którzy podczas imprezowego wypadu na tajemniczą wyspę odkrywają międzywymiarowy portal.

Ambicją twórców było zaoferowanie odbiorcom gry, która nie byłaby przerywana cut-scenkami, a mimo to kładła mocny nacisk na dialogi, opowiadanie historii i wyjątkową atmosferę. Wielu graczy jest zgodnych co do tego, że deweloperom się to udało.

Pierwsze Oxenfree oferowało wiele decyzji do podjęcia, a także kilka zakończeń, które zależały od tego, jakich wyborów dokonano w trakcie przygody. Nie wiadomo w jakim stopniu sequel nawiąże do fabuły pierwowzoru.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami