Hakerzy w CoD Warzone coraz bardziej bezczelni - nagranie potwierdza fatalną sytuację

Miks oszustw.

  • Wideo sugeruje, że hakerzy nie muszą się ukrywać
  • Cheater twierdzi, że korzysta z licznych oszustw od niemal pół roku

Nowe nagranie przedstawiające mieszankę zaawansowanych metod na oszukiwanie przykuło uwagę społeczności fanów Call of Duty Warzone. Wygląda na to, że cheaterzy korzystają z coraz większej liczby narzędzi jednocześnie.

Film udostępnił streamer i użytkownik Twittera o pseudonimie Yungstaz6. Widzimy na nim gracza, który nie tylko aktywuje noktowizję na życzenie, ale też umieszcza na wrogach znaczniki wskazujące ich dokładną pozycję. Ponadto haker jest w stanie zmieniać swoją nazwę w grze, aby trudniej było go wyśledzić. Do tego klasyczny aimbot, czyli automatyczne „przyklejanie” celownika do rywali.

Rozmawiając z pozostałymi graczami w poczekalni meczu, haker przyznał, że używa niedozwolonych narzędzi już od pięciu miesięcy - trudno jednak zweryfikować, czy mówi prawdę. Twierdzi też, że jego cheaty „nie są na sprzedaż”.

Warto również zwrócić uwagę na nagranie z Reddita, które pokazuje hakera również korzystającego z kombinacji aimbota i noktowizora. W tym przypadku cheater zdołał jeszcze wyrzucić wszystkich graczy z meczu, kiedy zginął.

Activision stara się przeciwdziałać fali oszustów, stosując regularne fale banów. Łącznie ukarano już niemal pół miliona kont, jednak wciąż pojawiają się nowe.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami