Gameplay z Far Cry 6 w czerwcu? Potwierdzono Ubisoft Forward

Wydarzenie w ramach targów E3 2021.

Ubisoft poinformował, że kolejna internetowa prezentacja powstających gier wydawcy odbędzie się 12 czerwca o godzinie 21:00 czasu polskiego.

Kolejna edycja tak zwanego Ubisoft Forward będzie transmitowana - tak jak poprzednie - w internecie. Przedstawiciele firmy podkreślają, że konferencja jest częścią tegorocznej edycji targów E3, które zorganizowane zostaną tylko w formie cyfrowej.

Szczegóły na temat dokładnego harmonogramu wydarzenia nie są na razie znane. Niewykluczone jednak, że w trakcie prezentacji spółka przedstawi między innymi pierwszy gameplay ze strzelanki Far Cry 6.

Wspomnianą produkcję zapowiedziano podczas lipcowej edycji Ubisoft Forward. Gra początkowo miała ukazać się w lutym, ale premierę przesunięto - nowego terminu debiutu nie ujawniono, ale wiadomo, że ukaże się najpóźniej w marcu 2022 roku.

Firma może także pokazać remake Prince of Persia: Piaski Czasu - kolejną opóźnianą produkcję. Nie zabraknie tez zapewne zapowiedzi zupełnie nowych projektów i kontynuacji popularnych serii. Wydawca obiecuje, że więcej detali przekaże „wkrótce".

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami