Aktualizacja Outriders skupia się na błędzie kasującym ekwipunek

Twórcy pracują nad przywróceniem wyposażenia.

  • People Can Fly zapewnia, że rozwiązało problem ze znikającym ekwipunkiem w Outriders
  • Deweloperzy wkrótce przedstawią dodatkowe informacje o przywróceniu wyposażenia

Outriders otrzymało aktualizację, która koncentruje się na rozwiązaniu problemu z usuwanym ekwipunkiem - błędem nie wyeliminowanym w poprzednim patchu.

Deweloperzy z People Can Fly podkreślają, że są „pewni”, że zapobiegli kolejnym przypadkom znikającego wyposażenia. Przez najbliższe dni zamierzają „monitorować sytuację”, by mieć gwarancję, że gracze nie doświadczają usterki.

Twórcy ostrzegają jednak, że po zainstalowaniu patcha, mogą pojawić się problemy z łącznością w rozgrywce wieloosobowej i niewidzialnymi elementami ekwipunku. Uspokajają, że zjawisko jest znane i tymczasowe: przedmioty powinny stać się widoczne po kilku minutach lub restarcie gry.

Autorzy jednocześnie zapewniają, że pracują nad przywróceniem usuniętego wyposażenia. Zaznaczają, że to osobny proces, który muszą przeprowadzić po stronie serwera. Więcej szczegółów ujawnią wkrótce, ale wiadomo, że gracze nie będą musieli pobierać kolejnej aktualizacji.

Patch naprawiający usterkę ze znikającym ekwipunkiem dostępny jest na PC i konsolach. Przypominamy też o poradniku do Outriders, ze wskazówkami przydatnymi w zabawie.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami