The Last of Us 2 w 4K i 60 FPS - eksperyment fana

Sztuczna inteligencja w akcji.

Autor kanału ElAnalistaDeBits na YouTube opublikował nagranie prezentujące The Last of Us: Part 2 z rozgrywką w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę.

„By było to możliwe, użyto kilku programów skalującej SI i aplikacji edytorskich. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak mógłby prezentować się next-genowy patch tej gry” - napisał twórca materiału.

Stworzenie powyższego wideo zajęło autorowi około 30 godzin, wliczając edycję i rendering. Twórca zaznacza też, że prawdziwa aktualizacja gry z pewnością skróciłaby czasy ładowania.

W materiale wielokrotnie pokazywana jest także wersja gry z PS4 Pro. Na tej konsoli The Last of Us 2 działa w 1440p przy 30 klatkach na sekundę. Różnice są zauważalne.

Deweloperzy z Naughty Dog nie zapowiedzieli jeszcze aktualizacji, która dostosowałaby grę do możliwości PlayStation 5. Co więcej, nie wiadomo, czy taki patch w ogóle zostanie przygotowany. Twórcy nie wypowiadali się oficjalnie na ten temat.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami