PS4 - udostępniono aktualizację 8.50

Nowe funkcje i usunięcie Społeczności.

  • Nowa aktualizacja PS4 wprowadza funkcje powiązane z PlayStation 5
  • Do pobrania jest 481 MB

Sony opublikowało nową wersję oprogramowania konsol PS4. Aktualizacja o numerze 8.50 wprowadza elementy związane z PlayStation 5, a także usuwa funkcję Społeczności.

Wspomniane rozwiązanie (w angielskiej wersji zwane „Communities") to tworzone przez graczy grupy, które mogą być związane z konkretną grą. O planach wyłączenia opcji informowano już kilka tygodni temu.

Aktualizacja wprowadziła możliwość używania Share Play z PS5 - posiadacze PlayStation 4 mogą więc oglądać produkcje lub dołączyć do zabawy w tytuły z nowszej konsoli, a także grać wspólnie z właścicielami platformy następnej generacji.

Inna nowość to funkcja wysłania prośby o zaproszenie do rozgrywki (podobna pojawiła się również na PlayStation 5). Do tego mechanizm wyłączenia lub włączenia powiadomień w każdej z grup, do których należy użytkownik.

Aktualizacja o numerze 8.50 zajmuje 481 MB. Pliki powinny pobrać się automatycznie przy kolejnym uruchomieniu konsoli, a zainstalowanie patcha jest niezbędne do korzystania z opcji sieciowych urządzenia.

Dzisiaj nową wersję oprogramowania otrzymało też PS5, wprowadzając między innymi możliwość przechowywania danych gier na zewnętrznych nośnikach pamięci USB.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami