Cyberpunk 2077 - Kontrakt: Winda! Winda!

El Gallo Maton, zdobycie rdzeni skandowych.

Winda! Winda! to kolejny kontrakt w Cyberpunk 2077, którego podejmiesz się w dzielnicy Glen. Należy on do grupy aktywności kradzież - w ramach tego zlecenia musisz dostać się do podziemnej strefy megabloku 01 by ukraść rdzenie skandowe. Misja ta nie ma żadnych wymagań do spełnienia.

Udaj się do dzielnicy Glen (1), gdzie znajdziesz megablok 01 (2), znany ci z innych misji i zleceń. Na miejscu zadzwoni do ciebie Padre i przedstawi szczegóły dotyczące zlecenia. Po rozmowie wbiegnij po schodach, a następnie podążaj za trasą na mini-mapie, by znaleźć drzwi, które zaprowadzą cię do strefy podziemnej.

513_cyberpunk_2077_kontrakt_winda

Zbiegnij na dół, a następnie zacznij się skradać, gdyż czeka tutaj jeden wróg. Stoi on przy wejściu (3) do niewielkiego pomieszczenia, w którym znajdziesz skrzynię z rdzeniami skandowymi (4), przedmiotem, który musisz zdobyć w ramach tego kontraktu.

514_cyberpunk_2077_kontrakt_winda

Możesz rozprawić się z wrogiem, zabijając go bądź obezwładniając, możesz też po prostu poczekać aż przejdzie na drugą stronę pomieszczenia i zakraść się do skrzyni z przedmiotem. Zbierz rdzenie, wyjdź na powierzchnię i skieruj się do pobliskiej skrytki, by zdeponować przedmiot i zakończyć zlecenie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami