Cyberpunk 2077 - Kontrakt: seryjny samobójca

Memorial Plaza, kradzież danych z placówki Militechu.

Seryjny samobójca to jeden z kontraktów w Cyberpunk 2077. Podejmiesz się go w dzielnicy City Center. W ramach tej aktywności zakradniesz się do placówki Militechu ukrytej w stacji metra Memorial Plaza by wykraść dane z jednego z tamtejszych komputerów. Nie ma tutaj żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia by móc podjąć się tego zadania.

Kontrakt rozpoczniesz w dzielnicy City Center (1), niemalże w centralnym punkcie mapy. Na miejscu zadzwoni do ciebie Dino Dinovic i przedstawi szczegóły zlecenia. W pierwszej kolejności musisz przejść przez stację metra (2), przekradając się niepostrzeżenie obok wrogów.

515_cyberpunk_2077_kontrakt_seryjny_samobojca

Podążaj za trasą na mini-mapie, by dotrzeć do posterunku ochrony. Do środka dostaniesz się przez jedno z dwóch wejść - główne drzwi (3) bądź kratkę w dachu (4) budynku. Druga ścieżka jest zalecana, gdyż ograniczy ilość wrogów, których będziesz musiał zlikwidować.

516_cyberpunk_2077_kontrakt_seryjny_samobojca

Po wejściu do budynku i dotarciu do głównego korytarza, trafisz na pomieszczenie, w którym torturowany jest zakładnik (5). Możesz obezwładnić bądź zabić katującego go żołnierza by uwolnić zakładnika - lecz nie czeka cię za to żadna nagroda.

517_cyberpunk_2077_kontrakt_seryjny_samobojca

Zejdź na najniższy poziom budynku, gdzie w jednym z pomieszczeń znajdziesz centralny komputer (6). W drodze do niego uważaj na zainstalowane wszędzie kamery - jeśli wrogowie cię wykryją, czeka cię ciężkie stracie z dużą grupą Militechu.

518_cyberpunk_2077_kontrakt_seryjny_samobojca

Załatw wroga stojącego na lewo od komputera i zajmij się pobliską kamerą, a następnie wejdź w interakcję z urządzeniem by wykraść dane. Po wszystkim opuść budynek ochrony i wydostań się ze stacji metra, by zakończyć ten kontrakt.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami