Cyberpunk 2077 - Kontrakt: miliard w rozumie

Zakład pogrzebowy La Cartina, ciało Jima Greyera.

Miliard w rozumie to kontrakt w Cyberpunk 2077 należący do grupy aktywności odzyskanie własności. W ramach tego zlecenia wejdziesz do kostnicy zakładu pogrzebowego La Cartina i zdobędziesz drzazgę z ciała Jima Greyera. Zadanie to nie ma żadnych dodatkowych wymagań do spełnienia.

By rozpocząć ten kontrakt udaj się do dzielnicy Vista del Rey (1), gdzie znajdziesz dom pogrzebowy La Cartina (2). Jak tylko zbliżysz się do wejścia, zadzwoni do ciebie Padre i przedstawi szczegółowe informacje dotyczące tego zlecenia.

510_cyberpunk_2077_kontrakt_miliard_w_rozumie

Do środka wejdziesz za pomocą głównych drzwi, możesz też jednak wykorzystać alternatywne drogi wejścia. Obejdź budynek z prawej strony, by dotrzeć do bramy garażowej (3) - otworzysz ją jeśli twoja postać posiada przynajmniej 12 siły. Jeśli kontynuujesz wędrówkę w prawą stronę, dotrzesz do przejścia (4), w którym stoi kontener. Wdrap się na niego, a następnie wskocz do budynku przez okno dachowe.

511_cyberpunk_2077_kontrakt_miliard_w_rozumie

Niezależnie od obranej ścieżki, twoim celem jest tutejsza kostnica, zlokalizowana na niższym piętrze. Zejdź po schodach na dół, wejdź do kostnicy i rozpraw się z tamtejszym wrogiem. Po wszystkim zeskanuj ciało Jima Greyera (5) i zbliż się do niego by zebrać poszukiwaną drzazgę.

512_cyberpunk_2077_kontrakt_miliard_w_rozumie

Teraz musisz po prostu wyjść z budynku - najlepiej tą samą ścieżką, którą tutaj dotarłeś, by zminimalizować szansę na wykrycie. Po opuszczeniu terenu kontraktu udaj się do pobliskiej skrytki fixera by zdeponować drzazgę i zakończyć to zlecenie.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 - kontrakty: spis alfabetyczny

Spis treści: Cyberpunk 2077 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami