Blizzard Arcade Collection rozbudowane o dwie gry - za darmo

Są też nowe funkcje.

Wydany w lutym zestaw klasycznych tytułów z przeszłości studia Blizzard - Arcade Collection - został rozbudowany o dwie kolejne pozycje, w ramach darmowego rozszerzenia.

Wraz z najnowszą aktualizacją tytuł otrzymał Lost Vikings 2 oraz RPM Racing. Tym samym pakiet obejmuje obecnie pięć pozycji:

  • Blackthorne
  • The Lost Vikings
  • Lost Vikings 2
  • RPM Racing
  • Rock n' Roll Racing
1
Lost Vikings 2

Lost Vikings 2 z 1997 roku to kontynuacja przygód Eryka, Baloga i Olafa. Trójka Wikingów ponownie musi rozwiązać szereg zagadek, by wrócić do domów. Tym razem pomagają nawet wilkołak Kieł oraz smok Żar.

RPM Racing to nie kontynuacja, lecz pierwowzór Rock n' Roll Racing, wydany po raz pierwszy w 1991 roku. To ważna - bo pierwsza - produkcja studia Blizzard, które wtedy nazywało się jeszcze Silicon & Synapse.

Do Muzeum w Blizzard Arcade Collection trafiła także galeria dokumentów z projektami. Rock n' Roll Racing wzbogacono natomiast o modyfikujący muzykę tryb streamera oraz o lokalny tryb wieloosobowy dla czterech graczy.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

Autor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami