Monster Hunter Rise - endgame, co robić po zakończeniu gry

Czym zająć się po obejrzeniu napisów końcowych.

Monster Hunter Rise posiada dosyć długi wątek główny, którego przejście zajmuje około 20 godzin, a także wiele aktywności dodatkowych, które wydłużają czas rozgrywki. Choć podstawowy typ misji, czyli zadania wioski, które przecież możemy powtarzać wielokrotnie, zapewniają wiele godzin zabawy, to najwięcej przyjemności z gry czerpiemy w fazie tzw. engame'u, czyli czynnościach, jakie wykonujemy w końcowym etapie, czyli po obejrzeniu napisów końcowych.

Przede wszystkim, po ukończeniu zadań wioski, warto zająć się zadaniami Centrum - są to wysokopoziomowe misje przeznaczone do gry wieloosobowej albo dla doświadczonych łowców.

Zadania Centrum, podobnie jak zadania wioski, składają się z poziomów. Im jest wyższy, tym trudniejsze wyzwanie stawia przed tobą gra. Co ważne, wraz z czwartym poziomem (4*) uzyskasz dostęp do wysokopoziomowych zadań, w których możesz zdobyć materiały wyższej jakości, które umożliwią ci stworzenie broni i pancerza o znacznie lepszych parametrach, z wyższych poziomów drzewka rozwoju.

132

Warto pamiętać, że prawie każde zadanie można powtarzać dowolną liczbę razy. Co więcej, możesz wybierać się na ekspedycje, które również mają swój wysokopoziomowy odpowiednik.

Warto również rozważyć rozgrywkę wieloosobową. Zadanie wykonywane w grupie są trudniejsze, gdyż potwory są bardziej odporne na obrażenia i zadają większe obrażenia.

Wyższe poziomy zadań Centrum otworzą ci drogę do misji, w których musisz pokonać potwory, z którymi wcześniej nie miałeś do czynienia, a tym samym umożliwią ci zdobycie rzadkich materiałów. Nowe bestie, to nowe wyzwania dla łowców, gdyż na nowo należy odkrywać ich słabe i mocne strony.

Jakby tego było mało, wydawca i producent gry, Capcom, zapewni wielomiesięczne wsparcie tytułu, udostępniając nowe zadania i aktywności, nowe potwory, a także ciekawe wydarzenia, które rozbudują jeszcze bardziej grę.

Spis treści: Monster Hunter Rise - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Monster Hunter Rise - jak porzucić i ukończyć zadanie, wrócić do wioski

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami