CD Projekt: doprowadzimy Cyberpunk 2077 do stanu, z którego będziemy dumni

Twórcy nie porzucą gry, aż do czasu całkowitej naprawy.

  • CD Projekt jest zdeterminowany, by naprawić Cyberpunk 2077
  • Prezes grupy twierdzi, że nie ma mowy o porzuceniu gry
  • Celem jest systematyczna sprzedaż przez kolejne lata

CD Projekt jest skoncentrowany na naprawie Cyberpunk 2077, aby gra sprzedawała się jeszcze przez długie lata - zapewnia prezes grupy, Adam Kiciński. Twórcy nie zamierzają porzucać projektu.

- Nie widzę opcji, abyśmy mieli odłożyć Cyberpunk 2077 na półkę - tłumaczy Kiciński w rozmowie z agencją Reuters. - Jesteśmy przekonani, że możemy doprowadzić grę do stanu, z którego będziemy dumni, a dzięki temu z powodzeniem sprzedawać ją przez kolejne lata.

Aktualizacja 1.2 poprawiła nieco sytuację w niektórych przypadkach, ale przed twórcami wciąż daleka droga

Menedżer zaznaczył, że CD Projekt jest w ciągłym kontakcie z Sony, które wycofało Cyberpunk 2077 z PS Store zaledwie tydzień po premierze ze względu na niską wydajność i błędy znacząco utrudniające rozgrywkę. Stwierdził, że spółka miała „dobre relacje” z japońskim koncernem, a wydany niedawno patch 1.2 to krok w stronę przywrócenia gry do cyfrowego sklepu PlayStation.

Reuters zapytał też rozmówcę o anulowaną wersję samodzielnego trybu wieloosobowego do Cyberpunk 2077. Kiciński stwierdził, że „tego typu format jest ryzykowny dla firmy”, a CD Projekt chce skupiać się na produkcjach single-player.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami